PDF Друк e-mail

З 16.01.2017 р. буде проводитися навчання:


-       Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти до нього - для посадових осіб;

-       «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів»

Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
PDF Друк e-mail

Прийміть наші найщиріші вітання

з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці святавісники оновлення, мрій і сподіваньпринесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

Колектив ДП «Рівненський ЕТЦ».

 
PDF Друк e-mail

З 27.12.2016 р. буде проводитися навчання:

«Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила улаштування електроустановок»,  «Правила експлуатації електрозахисних засобів» - з 27.12.2016

Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
PDF Друк e-mail

Всеукраїнський тиждень права.

8 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права працівники Державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» спільно з колегами Управління Держпраці у Рівненській області  провели  спільні бесіди з майбутніми правниками, студентами Національного університету «Острозька академія».

Основними темами зустрічі, були:  трудове законодавство та переваги легальної зайнятості, а також важливість експертних обстежень підприємств на предмет дотримання  законодавства з охорони праці під час  виконання робіт підвищеної небезпеки та робіт пов’язаних з застосуванням (експлуатацією) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

 

 

 
PDF Друк e-mail

Державному підприємству "Рівненський експертно-технічний центр Держпраці" виповнилося двадцять років


19 грудня 2016 року на Державному підприємстві «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» відбувся урочистий захід з нагоди 20-річчя створення підприємства.
Захід розпочався привітанням директора підприємства Карпюка Романа Миколайовича із Днем Св.Миколая.


Участь у заході прийняли представники владних кіл м.Рівного та області: Приварський Юрій Юрійович, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації; Бучинський Олексій Андрійович,  заступник голови обласної ради. Були запрошені перший заступник начальника Управління Держпраці у Рівненській області Нос Микола В’ячеславович та начальник відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Токарець Наталія Сергіївна.


За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення Рівненщини, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери був нагороджений від Рівненської обласної державної адміністрації Почесною грамотою директор ДП «Рівненський ЕТЦ» Карпюк Роман Миколайович.З нагоди 20-річчя створення ДП «Рівненський ЕТЦ» від Рівненської обласної ради нагородженні Почесною грамотою начальник випробувальної електротехнічної Веремейчик Володимир Олександрович; інженер з фізико-механічних випробувань  Мірошниченко Едуард Іванович.

Від Рівненської обласної ради оголошено Подяки начальнику випробувальної лабораторії ТД і НК Таргонію Олександру Романовичу; економісту Пукальчук Вірі Опанасівні; начальнику навчально-методичного відділу Антонюк Тетяні Василівні.


Також прийняв участь у привітанні працівників підприємства начальник управління Держпраці у Рівненській області Наконечний Юрій Миколайович та оголосив подяки від Управління Коломійцю Анатолію Леонтійовичу, Овчаренку Володимиру Миколайовичу, Мірошниченку Едуарду Івановичу.

 


Керівник ДП «Рівненський ЕТЦ» наказом по підприємству оголосив подяки працівникам підприємства з внесенням запису до трудових книжок.

 

 

 Свою діяльність підприємство починало з 1995 року Західна філією Державного підприємства «Західний експертно-технічний центр», а з 12.12.1996 стало самостійною юридичною структурною одиницею в складі Держнаглядохоронпраці з найменуванням Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр».

Підприємство було створене з метою проведення робіт, надання послуг з питань нагляду за охороною праці, на яке не передбачене бюджетне фінансування.

Штатний склад налічував на той час 12 працівників, працювали в орендованому приміщенні і не мали на балансі підприємства жодного службового автомобіля.

Поступово збільшувався штатний склад підприємства, розширювалася матеріально-технічна база, збільшувалися об’єми робіт та щороку освоювалися нові напрямки діяльності.

В 2001 році переїхали у власне адміністративне приміщення загальною площею 460 кв.м., а згодом добудували лабораторний корпус площею 450 кв.м.

На балансі підприємства зараз маємо 7 службових автомобілів, кількісних склад працівників становить 49 чоловік, серед яких 29 технічних експертів в різних галузях діяльності: інженери, техніки, дефектоскопісти.

На сьогоднішній день Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр» працює з метою забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю.

Одними із основними напрямками діяльності підприємства є проведення технічного огляду та діагностики вантажопідіймальних кранів, ліфтів, підйомників, металоконструкцій, парових та водогрійних котлів, газопроводів та технічних трубопроводів; посудин, що працюють під тиском, технологічного транспорту; паспортизація обладнання підвищеної небезпеки, навчання з питань охорони праці, атестація робочих місць за умовами праці, фізико-хімічні аналізи чорних та кольорових металів, психофізіологічна експертиза персоналу по всіх видах робіт підвищеної небезпеки.

Державне підприємство  для здійснення своєї діяльності має необхідний  пакет дозвільних, сертифікаційних, ліцензійних документів.

На підприємстві працює сертифікована система менеджменту якості, яка відповідає вимогам ДСТУ ІSO 9001:2009 та ISO 9001:2008, що дозволяє якісно, об’єктивно та своєчасно виконувати роботи; забезпечувати повноту, чіткість, надійність, достовірність і прозорість їх виконання для Замовника.

ДП «Рівненський ЕТЦ» акредитовано в Національному агентстві з акредитації України за напрямками Міжнародних стандартів, гармонізованих в Україні:

-         ДСТУ ІSO/IEC 17025 -  випробувальна лабораторія ТД і НК;

-         ДСТУ ІSO/IEC 17025 – випробувальна електротехнічна лабораторія;

-         ДСТУ ІSO/IEC 17065 – орган з сертифікації продукції;

-         ДСТУ ІSO/IEC 17020 – орган з інспектування.

Особисто керівник ДП «Рівненський ЕТЦ» Карпюк Роман висловив, що очолюючи дане підприємство більше року що набув не аби якого досвіду в новій для нього галузі діяльності. Користуючись нагодою подякував в першу чергу колективу за плідну співпрацю, порозуміння та професіоналізм в своїй роботі. Зазначив, що кожен працівник є дійсно  фахівцем в своєму напрямку діяльності і без їхньої підтримки за короткий період ми би не досягли того рівня, який маємо на сьогоднішній день.


 
PDF Друк e-mail

З 19.12.2016 р. буде проводитися навчання:


-    Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти до нього - для інженерів з охорони праці;
-    «Правила будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів»  - з 19.12.2016

-    «Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж» -  з 20.12.2016


Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
PDF Друк e-mail

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

ПРОПОНУЄМО:

НОВІ НОРМАТИВНІ АКТИ:

З 01.01.2017 року набирає  чинності ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва». З питань придбання звертатись в к.404,411,тел. 09 5 402 00 57, 401-071 Штепанек Олена В’ячеславівна.


Пропонуємо також спеціальні журнали:

1.Загальний журнал робіт
2.Журнал зварювальних робіт.
3.Журнал арматурних робіт.
4.Журнал з монтажу будівельних конструкцій.
5.Журнал антикорозійного захисту.
6.Журнал бетонних робіт

 
PDF Друк e-mail

День Святого Миколая одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитинки сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.


Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обов’язково повинно бути добрим та благочестивим, то святий його обов’язково виконає. Але, можливо, і не зразу. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунку. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудесним святом.

Колектив Державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» вітає всіх з наступаючим святом!

Бажаємо Вам добра, віри та тепла в серцях!

 
PDF Друк e-mail

Надання первинної правової допомоги.

-       Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» повідомляє, що у період з  05 грудня по 09 грудня 2016 року включно за адресою вул.  Лермонтова, 7, м. Рівне  та/або по телефону (0362) 26-58-90 можна отримати  безоплатну первинну правову допомогу у відповідності до вимог Закону України « Про безоплатну правову допомогу», що полягає   в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, а також консультації та інформацію з питань реалізації захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих в наслідок зазначеної операції.

 
PDF Друк e-mail

З 05.12.2016 р. буде проводитися навчання:

-       «Правила безпеки систем газопостачання» при експлуатації побутових газових приладів – 05.12.2016.

Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові акти до нього - для посадових осіб;

-       «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила технічної експлуатації    електроустановок споживачів», «Правила улаштування електроустановок»,  «Правила експлуатації електрозахисних засобів» - з 06.12.2016

-       «Правила безпеки систем газопостачання», «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском», нормативні акти, що встановлюють вимоги до балонів

Начальник НМВ  Антонюк Тетяна Василівна

тел/.факс: (0362) 63-34-21

тел.моб.: 066 768 76 57

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 28